Wat motiveert jou in je werk? Bij PB Projects draait alles om jouw ambities en het vinden van de juiste uitdaging. Of je nu kiest voor zelfstandig ondernemerschap of liever in loondienst werkt, wij zorgen ervoor dat je de perfecte opdracht of job vindt die bij jouw kwaliteiten past. Samen gaan we op zoek naar de projecten die jou de kans geven om te groeien en te ontwikkelen. Bij PB Projects ontdek je meer mogelijkheden dan je denkt.
Jij bent klaar voor een nieuwe stap, en wij helpen je daarbij. We starten met een online of telefonisch kennismakingsgesprek, waarin we jouw wensen en doelen bespreken.
We nodigen je uit voor een gesprek op ons kantoor, zodat we jouw ambities, kwaliteiten en toekomstplannen nog beter kunnen begrijpen en bespreken hoe we je het beste kunnen helpen.
Laat ons ons netwerk inzetten om een project of baan te vinden die bij jouw vaardigheden en ambities past. We houden je op de hoogte van elke stap in het proces.
Wij stellen je voor aan potentiële opdrachtgevers en ondersteunen je bij de voorbereiding van je sollicitatie. We adviseren je over arbeidsvoorwaarden en helpen je de beste beslissing te nemen
Gefeliciteerd! Je begint een nieuwe opdracht of baan waar je echt trots op kunt zijn. Of je nu als zzp’er of gedetacheerde aan de slag gaat, wij blijven betrokken bij jouw professionele groei.
Je kunt mij altijd even bellen of een bericht sturen. Ik help je graag!
Consultant Industrie 0683953988 WHATSAPP MIJ
Bij PB Projects werk je mee aan vooruitstrevende projecten in de industrie. Hier een paar voorbeelden van onze projecten:
ISO Horti Innovators is een innovatief bedrijf dat zich richt op het automatiseren van arbeidsintensieve processen binnen de internationale tuinbouwsector. Ze passen industriële technologieën toe, zoals 3D-vision en robotica, om complexe taken te automatiseren en zo de efficiëntie en kwaliteit in de tuinbouw te verhogen.
PB Projects werkt samen met meerdere partners aan de renovatie en uitbreiding van een Rioolwaterzuiveringsinstallatie. Zij verbeteren de waterzuiveringscapaciteit om afvalwater te kunnen verwerken. Het zuiveringsproces wordt hiermee ook verduurzaamd: er wordt bijvoorbeeld 15% energie bespaard.
Ballast Nedam heeft een groot uitbreidings- en renovatieproject uitgevoerd bij Tower Ten in het WTC Amsterdam. Ze hebben de oude D-toren volledig gestript en daar een nieuwe toren van 22 verdiepingen aan toegevoegd, plus tien verdiepingen bovenop de bestaande D-toren. Ook zijn er drie nieuwe paviljoens bijgekomen en de ondergrondse parkeergarage aangepakt.
Jij staat centraal in ons proces.
Of je nu als zzp’er of gedetacheerde werkt, wij bieden alle mogelijkheden.
Als het moet kun je binnen 48 uur al starten met een opdracht.
Werk aan projecten die jou uitdagen en waar je trots op kunt zijn.
We blijven je ondersteunen, zelfs nadat je aan de slag bent.
Zestien jaar lang deed Jeroen Engelen het allemaal zelf. Als zelfstandige in de engineering haalde hij zijn eigen opdrachten binnen, bouwde hij zijn netwerk op en stuurde zelfs personeel aan. Vorig jaar december koos hij ervoor om voor het eerst ook samen te werken met een detacheringsbureau: PB Projects. Hij deelt zijn ervaringen in dit artikel.
Bekijk meer succesverhalen